Úvod » Informace

Tábor 2018

publikováno 03.04.2018

Téměř přesně za tři měsíce začne náš střediskový tábor. Tady jsou první informace.

Téměř přesně za tři měsíce začne náš střediskový tábor, který se uskuteční v termínu 30. června - 14. července pro světlušky a vlčata, resp. 30. června -21. července pro skauty a skautky.

Táborové papíry naleznete ZDE. Jsou rozdělené do složek dle věku, každá skupina má trochu jiné pokyny.

Pokud máte zájem, aby se Vaše dítě zúčastnilo, prosím o jejich vyplnění a odevzdání rádcům na schůzce nejpozději 10. května. Tištěnou verzi dětem rozdávat nebudeme.

Letos nás čeká drobná změna ohledně plateb, proběhnou stejně jako při registraci pomocí faktur a systém fakturoid. Fakturu Vám vystavíme na základě odevzdané přihlášky, splatnost bude nastavená do 31. května.

Jak můžete vidět v pokynech, letošní tábor opět povedu já a budu na něm přítomná po celou jeho dobu. 

Schůzku pro rodiče dělat nebudeme, většina z Vás ví, jak to na našich táborech probíhá. V případě že budete mít jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte mě emailem (annabrzobohata@skaut.cz) a buď vám odpovím písemně nebo se individuálně domluvíme a ráda se za Vámi stavím odpovědět vaše otázky a vysvětlit co a jak probíhá a podobně. 

Veškeré informace o táboře naleznete také na stránkách střediska, jsou zde také například podmínky účasti, mezi které patří zejména pravidelná docházka, účast na alespoň jedné víkendové akci a také účast na celou dobu tábora. Výjimky jsou možné po domluvě s vedoucím oddílu. 

Věřím, že letos nás na tábor pojede opět více než loni :)

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Sviští desetiny
Přispějte nám na oslavu našeho prvního kulatého výročí.

Kalendář akcí

« 06 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
     1 2
3456789
10111213 14 15 16
17181920212223
24252627 28 29 30
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz