Tábor 2019

publikováno 06.04.2019 (aktualizováno 25.11.2020)

Termín letního tábora je 30. 6. - 20. 7 pro skauty a 7. - 20. 7. pro světlušky a vlčata. Zde jsou potřebné informace.

Táborové papíry

Všechny táborové papíry rozdělené dle věkových kategorií naleznete na tomto odkazu: https://drive.google.com/drive/folders/1JIV7C-DwhLG2uQhXM1IlPPMzzH2_pxJN?usp=sharing

- první informace k táboru

- přihláška

- posudek o zdravotní způsobilosti (vydává lékař) - dle novely zákona má tento posudek platnost dva roky. Všichni, kdo byli na táboře minulý rok, nemusí vyřizovat posudek nový, stačí ten loňský.

- zdravotní dotazník

- potvrzení o bezinfekčnosti + souhlas s informováním o zdrav. stavu (odevzdává se až v den nástupu na tábor)

Táborové papíry je nutné odevzdat do 10. 5. (na schůzkách či výpravách), poté vám bude vystavena faktura pro platbu, jejíž splatnost bude do 31.5.

Podmínky účasti na táboře

• Pravidelná docházka na schůzky a výlety
  • Účast na alespoň na dvou vícedenních akcích
  • Zdravotní způsobilost dítěte

Potvrzení o zdravotní způsobilosti vydává praktický lékař dítěte. Dítě musí mít všechna povinná očkování (pokud tomu nebrání zdravotní důvody). Dítě, které se bezdůvodně nepodrobilo všem očkováním, máme právo odmítnout k účasti na táboře.

• Odevzdání táborových papírů a zaplacení poplatku ve stanoveném termínu
  • Bezinfekčnost dítěte

Dítě je úplně zdravé a nejeví známky akutního onemocnění (průjem, zvýšená teplota apod.), v rodině ani místě, z něhož má nastoupit do tábora, není infekční choroba a okresní hygienik ani ošetřující lékař nenařídil karanténní opatření, ani zvýšená zdravotnický dozor. V posledních dvou týdnech nepřišlo toto dítě do styku s osobami, které onemocněly přenosnou nemocí.

• Účast na táboře po celou jeho dobu.

Pozdější příjezdy a dřívější odjezdy z tábora jsou pro nás velkou komplikací. Dítě také přijde o část programu, který na sebe navazuje, nezná tedy kontext příběhu nebo jeho závěr.

Případné výjimky schvaluje vedoucí tábora společně s vedoucím oddílu

Více naleznete na stránkách střediska https://ajeto.skauting.cz/tabor/