Originál kolekce na Zoot.cz

Posunutí rozdělení družin

publikováno 13.11.2009

Kvůli několika důvodů jsme se rozhodli poodložit rozdělení dětí do dvou družin. A to hlavně z následujících důvodů:

• Objevily se připomínky ze strany rodičů nerozdělovat dět na 2 stejně silné skupinky, ale spíše dbát na kamarádské vztahy, které děti mezi sebou utužují, a které jsou jedním z hlavních důvodů, proč chodit do skautu.
  • Před tímhle pondělím (16. listopadu - původní termín první družinové schůzky) je státní svátek a většina škol má ředitelské volno, tudíž rodiče mohli využít prodloužený víkend na cestu někam se svými dětmi
  • Neznáme ještě vyjádření všech rodičů, kdy má jejich dítě čas na schůzky. (resp. může-li se účastnit případně pondělní schůzky)

Kvůli velkému počtu dětí bychom rozdělení chtěli udělat co nejdříve. Ideální by bylo, kdyby po jednodením výletě (21. listopadu) už náš oddíl disponoval dvěma družinkama. Prosíme rodiče, kteří se ještě nevyjádřili, kdy má jejich dítě čas na schůzku, aby tak učinili. Děkujeme.

Případné dotazy směřujte na vedoucího oddílu Brise (Pavel Kuba - kuba.pavel@gmail.com, tel. 721 451 603, http://ajeto.skauting.cz/cs/profil/11-pavel-kuba/)