Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Informace

Družinky - konečné řešení

publikováno 12.02.2010

Na poslední schůzce jsme dětem oznámili složení družinek, ve kterých se budou od příště scházet. Snažili jsme se o co nejideálnější rozdělení, leč po roznesení ortelu byly na některých vidět známky smutku. Věříme, že se jednalo pouze o prvotní dojem, který brzy nahradí objevení pozitif nového systému.

Jak jsme řekli dětem (možná už to přeslechly kvůli velkému hluku:), tak rozdělení je pouze na všechny schůzky, kromě každé první schůzky v novém měsící, která bude společná (oddílová). Na všechny výlety budou děti jezdit také dohromady, tudíž rozdělení se týká pouze 3-4 schůzek za měsíc.

Obě dvě schůzky budou probíhat ve čtvrtek tradičně od 17:00 do 18:30. Dokud nebude připravena klubovna vedle Broučkárny nebo dokud nebude venku pěkné počasí, bude se jedna družinka scházet v tělocvičně a druhá v Broučkárně.O tom, kde má která družinka být vás budeme zavčas informovat. Na další schůzku (18. února) mají obě družinky sraz v tělocvičně, kde si je následně rádcové rozeberou.

A dostáváme se konečně ke konkrétnímu rozdělení (své označení si družiny určí na prvních schůzkách, nyní bude použito pracovní označení 1 a 2):

Družinka 1:   Rádcové: Rowis, Anuka;   Matoušek, Majda, Honza, Anetka, Ondra, Klárka H., Šimon, Honzík

Družinka 2:   Rádcové: Ywende, Fatoo;    Míša A., Zuzka, Michal P., Dominik, Klára V., David, Kája

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil anda:-) | 17.02.2010 20:00
Nejsme si jistí, jestli Fatoo nedostal Zuzku za trest, což ? Ale Zuzka je nadšená
Osobní profil bris | 17.02.2010 19:26
Rozdělení zůstává stejné, leč čtvrteční schůzka (18.2.)proběhne ještě dohromady z důvodu nemoci dvou rádců. Děkujeme za pochopení

Aktualita

Sviští desetiny
Přispějte nám na oslavu našeho prvního kulatého výročí.

Kalendář akcí

« 06 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
     1 2
3456789
10111213 14 15 16
17181920212223
24252627 28 29 30
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery