Letní tábor 2012

publikováno 18.05.2012

První dva prázdninové týdny budou věnované letnímu stanovému táboru. Termín odevzdání přihlášek a zaplacení účastnického poplatku je koncem května, nezbývá již tedy mnoho času. Přihlášky můžete odevzdávat prostřednictvím rádců na schůzkách, peníze je lepší poslat přímo na střediskový účet.

Táborové papíry jsou ke stažení zde: http://ajeto.skauting.cz/cs/dokumenty/ajeto_taborove-papiry-2012.zip

Zaplatit se dá v nejhorším přímo i na schůzce, rádce vám však potvrzení o platbě vydá až na příští schůzce.

V táborových papírech naleznete i zmínku o slevě při účasti na brigádě. Ta se týká jen starších skautů, kteří pomáhají bohdalovským zemědělcům, kteří jsou nám během tábora plně k dispozici. Pro mladší, kteří budou chtít získat nárok na slevu, uspořádáme čištění lesa v okolí Hostěnic. To proběhne v úterý 5. června během oddílové schůzky. Více informací naleznete opět na oddílových stránkách.

Ani letos nebude chybět předtáborová schůzka pro rodiče dětí jedoucích na tábor. Ta proběhne v úterý 5. června po čištění lesa od 18:45 v klubovně. Na ní bude poslední možnost odevzdat táborové papíry a zaplatit požadované sumy.